Hakkımızda / Kurumsal

1993 yılından beri bu sektörde adını başarılı etkinliklerle duyurmaya devam ettirmiş Özel Elazığ Has Olimpiyat Sürücü Kursu, 2001’den beri Şehit İlhanlar Caddesi, Şehit Binbaşı Hasan Sabri Sokak, No:7/3 adresinde Elazığ halkına hizmetler sunmaya devam ediyor.

“Dürüst çalış, helal kazan; başkasının vebaline girme!” düşüncesinden hareketle faaliyetine başladığı ilk günden 2016 yılının sonuna kadar Elazığ’da 20 bin kişiye sürücü belgesi vermiş bir kurumun sahibi olarak baba mesleğine devam eden kardeşlerimle birlikte mütevazı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Bu güne kadar bizi kendisine rakip görmüş diğer sürücü kursları hakkında hiçbir zaman ön yargı ve olumsuz düşünceler beslemediğimiz için şu an Elazığ Sürücü Kursları Birliği Derneğinin başkanlık görevini de naçizane şahsım ve çalışma ekibim ile birlikte yürütüyorum.

Bizi tercih eden kursiyerlerimizden bizi sorun, sonra kaydınızı kursumuza yaptırın. Halkın teveccühünü arkamıza alıp iş yaptığımız için bu güne kadar Allah’a şükürler olsun, hiçbir kurum ya da kişiye bir yanlışımız olmamıştır. Öğrenci memnuniyeti sürekliliği  ekseninde alanında uzman ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte farklı etkinlik ve çalışmalara imza atmaya devam edeceğimizin sözünü de sizlere veriyoruz.

Bir aile ortamından farkı olmayan kurs iklimimizde öğrencilerimizin memnuniyeti için onlara yeri geldiğinde bir baba, bir anne, bir ağabey ya da bir kardeş olabilmenin haklı sevincini yaşamaktayız. Direksiyon eğitimlerimizi Dacia Sandero Stepway marka son model araçlarla kendi pistimizde ve sınav sorumluluk alanında sürdürüyoruz. Sadece otomobil için sürücü belgesi değil, motosiklet ve otobüs sürücü belgeleri eğitimlerimiz de mevcut.

Şahsi çıkar ve maddiyatı bir kenara bırakıp dürüstlük, başarı, trafikte bilinçli ve hoşgörülü olma konularına odaklandığımız için, sektördeki mütevazı konumumuzda etkinliklerimizi sürdürmeyi tercih ediyoruz. Bizi tercih eden, ilgi ve alakalarını asla bizden esirgemeyen değerli kursiyerlerimize teşekkür ederim.

Yavuz OĞRAŞ
Kurucu Müdür